Nissan Leaf Electric

Nissan Leaf Electric, Viti Prodhimit 2015 me 124.000 km , sallon lekure , sedilje me ngrofje+ftofje , hapje mbyllje qendrore , navigator , cd player , kamer parkimi 360 gtade, klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , , TEL , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—13.500 Euro I Diskutueshem ose nderrohet Cel–0682036363-Viber–WhatsApp– Facebook–Erjon Auto
Instagram– ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *