Toyota Rav4 2.2 Nafte

Toyota Rav4 2.2 Nafte , Viti Prodhimit 2013 , me 137.000 km , sallon cope , kamio automat , goma te reja , xhama pasqyra elektrike , pasqyra me palosje , xhama te zinj origjinal , cd player , AUX , USB , kamer parkimi , komando ne timon, marsha ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , hapje mbyllje qendore , bagazhi mbyllje me buton , e sapo ardhur , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi—18.000 Euro I Diskutueshem ose Nderrohet Cel—0682036363—Viber—WhatsApp— Facebook—Erjon Auto
Instagram—ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *