Mercedes Benz Ml 350 Bluetec

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Nafte , Viti Prodhimit 2012 me 186.000 km , tavan xhami , kamer parkimi , marsha ne timon , navigator , sensor parkimi , sallon lekure bezh , sedilje elektrike + ngrohje + memory , sediljet mbrapa me ngrohje , klima , bagazhi hapje mbyllje me buton , blind spot , lajmrues kur kalon vijat e bardha , stopa fenera full led , drita kseno bi kseno , disqe alumini , timon me ngrohje , xhama te zinj origjinal , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi -22.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363 Viber—WhatsAp– Facebook—Erjon Auto Instagram–ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *