Mercedes Benz Glk 250 Bluetec

Mercedes Benz Glk 250 Bluetec Nafte , Viti Prodhimit 2015 , sapo ardhur , me dogan te paguar , gati per targa , kamer parkimi , sensor parkimi , buton start stop , marsha ne timon , navigator , tavan xhami , sallon lekure, sedilje elektrike me komando tek dyert + memorje + ngrohje , klima , kseno bi kseno , stopa led , bagazhi hapje mbylje me buton , disqe alumini , goma te reja , xhama te zinj origjinal , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi -19.900 Euro I diskutueshem ose/0689010663 nderrohet Cel-0682036363 Viber—WhatsAp– Facebook—Erjon Auto Instagram–ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *