Audi Q7-3.0 TDI DIESEL

Audi Q7-3.0 TDI DIESEL , Viti Prodhimit 2006 , FULL OPTIONS , tavan xhami panorama , sallon lekure , LUNGO 7 vende , dopio klima ,kamer parkimi , blind spot , navigator , sensor parkimi , drita kseno bi kseno ,l , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—7.900 Euro ose nderrohet
Cel-0682036363/0689010663 Viber—WhatsAp
Facebook—Erjon Auto
Instagram–ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *