VW Golf 6 2.5 Benzin Automat

VW Golf 6 2.5 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2012 me 132.000 km , sallon cope shume te paster , hapje mbyllje qendrore ,cd player , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—7.200 Euro I Diskutueshem Cel–0682036363-Viber–WhatsApp– Facebook–Erjon Auto Instagram– EjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *