VW Passat CC 2.0 Benzin

VW Passat CC 2.0 Benzin , Viti Prodhimit 2012 me 151.000 km , sallon lekure t zez , sedilje elektrike + ngrohje , hapje mbyllje qendrore , kseno bi kseno , navigator , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , komando ne timon , marsha ne timon , baxha xhami , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—8.300Euro I Diskutueshem ose nderrohet Cel–0682036363-Viber–WhatsApp– Facebook–Erjon Auto Instagram– ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *