Volkswagen Touareg 3.0 Diesel

VW Touareg 3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2011 me 179.000 km , sallon lekure kafe , sedilje elektrike + ngrohje+memorie , hapje mbyllje qendrore , navigator , cd player , kamer parkimi , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , tavan xhami , TEL , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi— Euro I Diskutueshem ose nderrohet Cel–0682036363-Viber–WhatsApp– Facebook–Erjon Auto Instagram– ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *