Volkswagen Touran 2.0 TDI

VW Touran 2.0 TDI , Viti Prodhimit 2003 me 202.000 , sallon cope , hapje mbyllje qendrore , cd player , klima tronik , sensor parkimi , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , kompjuter bordi , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—3.900 Euro I Diskutueshem Cel–0682036363-Viber–WhatsApp– Facebook–Erjon Auto Instagram– ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *