Audi A4—2.0 Benzin Quatro

Audi A4—2.0 Benzin Quatro , me 156.000 km , Viti Prodhimit 2014 , sendilje elektrrike+ngrofje , sallon lekure , hapje mbyllje qendrore , disqe alumini , klima tronik , komando ne timon , baxha xhami , navigator , bagazhier , drita kseno bi kseno , kamer parkimi , sensor parkimi , marsha ne timon , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike , me te gjitha sherbimet e sapo bera.. Cmimi—13.600 Euro I diskutueshem Viber—WhatsApp Cel—0682036363 Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *