Mercedes-Benz S350-Lungo

Mercedes-Benz S350-Lungo -CDI , Viti Prodhimit 2011 , sallon lekure bezh , sedilje elektrike me komando tek dyert+memorie+ngrofje+ftofje, perde origjinale , navigator , cd player , bagazhier , komando ne timon , baxha xhami , kompjuter bordi , sensor parkimi , kamer parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini AMG, goma te reja , fener stopa me led , drita kseno bi kesno , klima tronik , hapje mbyllje qendrore ,Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…
Cmimi— 19.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363—Viber—WhatsAp–
Facebook—Erjon Auto
Instagram—ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *