Mercedes-Benz E270 CDI

Mercedes-Benz E270 CDI —Viti Prodhimit 2005 , sendlije elektrrike , cd player , komando ne timon , kompjuter bordi , sensor parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini , goma te reja , baxha xhami , drita kseno , klima tronik , hapje mbyllje qendrore …Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi— 5.800 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363—Viber—WhatsAp– Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto MUNDSI BLERJE ME KESTE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *