Mercedes-Benz Clk 270 CDI

Mercedes-Benz Clk 270 CDI , Viti Prodhimit 2004 , sallon lekure bezh , sedilje elektrike , klima tronik , hapje mbyllje qendrore , cd player , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , disqe alumini , sensor dritash , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi 3500 Euro I diskutueshem Cel—0682036363—Viber—WhatsApp Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *