Mercedes-Benz E200–CDI-Avangarde

Mercedes-Benz E200–CDI-Avangarde- Viti Prodhimit 2009 me 181.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje para , navigator te madh , cd player , bagazhier , komando ne timon , kompjuter bordi , sensor parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini , goma te reja , drita kseno bi kesno , klima tronik , hapje mbyllje qendrore , E sapo ardhur nga belgjika …Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi— 12.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363—Viber—WhatsAp– Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *