BMW 535 Nafte

BMW 535 Nafte , Viti Prodhimit 2005 , sallon lekure bezh , drita kseno bikseno , disqe alumini , ndezje me START-STOP , klima tronik , komando ne timon , sensore parkimi , sensor dritash , sensor shiu , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi-3.800 Euro I Diskutueshem Cel-0682036363 Viber—WhatsAp Facebook—Erjon Auto Instagram–ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *