Ford Explorer 3.5 Benzin

Ford Explorer 3.5 Benzin Viti prodhimit 2013 , kamio automatike , navigator ,cd player , kamer parkimi , komando ne timon , marsha ne timon , butonat me touch , klima tronik , disqe alumini , goma te reja , 2 celsa original , hapje mbyllje qendrore , 6+1 vende , xhama te zinj origjinal , stopat me led , tavan xhami , sistem blind spot , sallon mershin kafe me t zez , hapja makines dhe me kode tek dera , bagazhi hapje mbyllje me buton , sendilje me ngrofje , USB,kartmemorje , Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera …E sapo ardhur nga Kanadaja , Cmimi—22.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel—0682036363—Viber—WhatsApp Facebook–Erjon Auto Instagram–ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *