Skoda Fabia 1.6 Benzine-Gaz

Skoda Fabia 1.6 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2008 me 166.000 , sallon cope , hapje mbyllje qendrore , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje shum te mir si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—4.200 Euro I Diskutueshem Cel–0682036363-Viber–WhatsApp– Facebook–Erjon Auto Instagram– EjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *