Buick Rendezvous 3.4 Benzin-Gaz

Buick Rendezvous 3.4 Benzin-Gaz , kambio automat, Viti Prodhimit 2003 , sallon gjysem cope gjysem lekure , klima , komando ne timon , disqe alumini goma te reja , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—2.900 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsAp
Facebook—Erjon Auto
Instagram–ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *