Mini Cooper Countryman 1.6 Benzine

Mini Cooper Countryman 1.6 Benzine , Viti Prodhimit 2013 , kamio automatike + tronik , disqe alumini , goma te reja , klima tronik , cd player , sendilje lekure+ngrofje , tavan xhami , kseno bi kseno , xhama te zinj origjinal , komando ne timon , ndezje me START-STOP , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi-11.900 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet…. Cel-0682036363 -Viber-WhatsApp Facebook-Erjon Auto Instagram-ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *