Mercedes-Benz ML320 CDI

Mercedes-Benz ML320 CDI , Viti Prodhimit 2006 , xhama te zinj origjinal , sensor parkimi , navigator , disqe alumini , sedilje lekure + elektrike , sedilje me ngrofje , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , baxha xhami , pedana anesore , kompjuter bordi , limitator shpejtesie ..Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike … Cmimi—8.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel—0682036363–Viber—WhatsAp Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *