Opel Antara -2.2 Diesel

Opel Antara -2.2 Diesel , Viti Prodhimit 2011 me 148.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon gjysem lekur gjysem cop t zez , USB , AUX , klima , sedilje me ngrofje , sensor parkimi , komando ne timon , disqe alumini , pilot automatik , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—7.800 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsAp
Facebook—Erjon Auto
Instagram–ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *