Opel Corsa -1.2 Benzine

Opel Corsa -1.2 Benzine , kambio manual , Viti Prodhimit 2015 , sallon cope, klima , komando ne timon , cd player , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—7.000 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsAp
Facebook—Erjon Auto
Instagram–ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *