Range Rover Sport 4.4 Benzine-Gaz

Range Rover Sport 4.4 Benzine-Gaz Viti Prodhimit 2009 , sensor parkimi para mbrapa para disqe alumini drita kseno klima tronik navigator cd player TEL ,komando ne timon , sediljet mbrapa me ngrohje kompjuter bordi limitator shpejtesie , sallon lekure bezh, sedilje elektrike + me memory , hapje mbyllje qendrore… Ne gjendje super te mire motorrike dhe xhenerike…Me te gjitha sherbimet e bera ne kohe..Cmimi-12.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363 Viber—WhatsAp
Facebook—Erjon Auto
Instagram–ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *