Range Evoque Vogue 2.2 Diesel Viti Prodhimit 2012

Range Rover

Range Evoque Vogue 2.2 Diesel Viti Prodhimit 2012 , sensor parkimi para mbrapa , kamer parkimi , disqe alumini , goma te reja , drita kseno bi kseno , klima tronik , navigator cd player TEL ,komando ne timon , kompjuter bordi , limitator shpejtesie , sallon lekure , sedilje elektrike + me memory , hapje mbyllje qendrore… Ne gjendje super te mire motorrike dhe xhenerike…Me te gjitha sherbimet e bera ne kohe..Cmimi-21.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363 Viber—WhatsAp
Facebook—Erjon Auto
Instagram–ErjonAuto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *